Zakupy ze stylistką

Nic tak nie cieszy, jak udane zakupy – dobrze i z głową wydane pieniądze,

ubrania świetnie dopasowane, dobrej jakości, którymi będziecie mogli cieszyć się na długo.

8

Nie lubisz zakupów, bo nigdy nie wiesz co wybrać. Może zbyt często tracisz cenny czas poszukując dla siebie czegoś idealnego? A może chciałabyś – lub chciałbyś – wiedzieć gdzie kupować, na co warto wydawać pieniądze, gdzie znajdziesz najlepsze gatunki materiałów i ulubione tkaniny oraz na co zwracać szczególną uwagę.

 

Stylizacja jest wciąż usługą, do której wielu Polaków podchodzi z dystansem. Dlaczego skorzystanie z usługi Osobistej Stylistki przynosi tak wiele korzyści? Przede wszystkim, jeśli Twoja stylistka dobrze Cię zna i rozumie Twoje potrzeby, możesz być pewny, że spotkacie się tylko dwa razy w roku i uzupełnicie garderobę, a czas poświęcony na zakupy to te jedyne godziny, których przez kolejne pół roku już nie spędzisz w galerii, a Twoja szafa będzie tryskała pomysłami “co na siebie dziś włożyć”!

 

A jeśli lubisz zakupy – fantastycznie! Poza wyborem Twojej nowej garderoby pokażę Ci również te wszystkie miejsca, w których zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Jestem osobistą stylistką i mogę przejść z Tobą przez najlepszą przemianę Twojego życiaZadbam w pełni o Twój wizerunek, ale możesz być pewna, że nie narzucę Ci mojego gustu. W mojej pracy pytam, szukam, pomagam odnaleźć się w tym co lubisz. A jeśli nie jesteś pewna swoich preferencji wspólnie możemy odnaleźć najlepszą drogę do stylu, w którym będziesz czuła się wyjątkowo. Nauczę Cię jak podkreślać atuty figury i kamuflować ewentualne mankamenty. Które fasony są dla Ciebie stworzone, a po które nie warto sięgać. Jak robić zakupy, z których później każda rzecz będzie Twoją ulubioną. I jak nigdy więcej nie wydać pieniędzy na coś, co do Ciebie nie pasuje.

10

Możesz również pójść tą drogą:

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

W pierwszej kolejności dobrać idealnie dopasowane do Ciebie kolory

ANALIZY SYLWETKI

Dowiedzieć się o swojej sylwetce wszystkiego, co sprawi, że będziesz zawsze wyglądała olśniewająco

PRZEGLĄD SZAFY

Przejść ze mną przez pełny przegląd szafy

Zakupy ze stylistką

Uzupełnimy Twoją garderobę w niezbędne elementy uwzględniając przy tym wszystko, co zostało w niej najlepszego

Gotowe zestawy

Po wspólnych zakupach otrzymasz dopasowane do Twojej szafy zdjęcia wszystkich ubrań zawierające zestawy na 60 dni.

Pełna metamorfoza

Lub skorzystaj z pełnej metamorfozy wizerunku - z fryzurą, makijażem, coachem

wsparcie

14 dni wsparcia

 

 

 

 

Każdy mój Klient otrzymuje ode mnie 14 dni bezpłatnego wsparcia. Jest to czas, który możesz wykorzystać dowolnie – na konsultacje telefoniczne, przesyłanie zapytań drogą e—mailową, kontakt na czacie. W tym czasie pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie wizerunku

 • Zakupy ze stylistką:

 • 249
 • za godzinę


  249 zł – każda kolejna godzina.

  Zakupy bez limitu – 999zł/1 osoba.

 • Zakupy on-line

 • 249
 • za godzinę


  249 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina.

  Pełne uzupełnienie garderoby – 999 zł/1 osoba.

 • Książka Klienta

 • 399
 • typ figury i stylu.


  Analiza kolorystyczna – 299zł
  Analiza kolorystyczna z paszportem kolorystycznym – 399zł.

 • Przegląd szafy

 • 249
 • za godzinę


  249 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina.

  Przegląd szafy bez limitu czasowego – 999 zł/1 osoba. 

Bon podarunkowy – idealny i piękny pomysł na prezent!

F.A.Q – często zadawane pytania

Czy w spotkaniu mogą uczestniczyć dodatkowe osoby - mama/przyjaciółka?

Oczywiście, choć nie jest to wskazane. Bardzo ważne, abyś zaufał/-a naszemu doświadczeniu i pracy do końca. Bądź pewna/-y, że dobrze wysłuchamy Twoich potrzeb. Jeśli natomiast bliska Ci osoba chciałaby równocześnie z Tobą skorzystać z usługi, sugerujemy rozdzielenie tego na dwa spotkania. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby – wyniesiecie więc znacznie więcej, jeśli osobno skorzystacie z usługi.

Czym na zakupy okazjonalne umawiam się w jakiś inny sposób?

Bardzo ważne, abyście podczas umawiania się na spotkanie poinformowali nas, że personal shoppin będzie dotyczył zakupów okazjonalnych.

Czy możemy się spotkać przed zakupami i porozmawiać?

Oczywiście, jeśli jakieś zagadnienia nadal budzą Wasze wątpliwości lub macie więcej pytań, niż możemy wyjaśnić e-mailowo lub telefonicznie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie spotkamy się z Wami przy kawie w dogodnym dla Was miejscu.

Od czego zależy to, jak długo będą trwały zakupy?

Głównie od celów, jakie mamy do osiągnięcia. Jeśli jesteście naszymi stałymi klientami, znamy już dobrze Was, Wasze preferencje, styl i sylwetkę, uzupełnienie garderoby zajmuje z reguły około 2 godzin. Jeśli dopiero się poznajemy, a dodatkowo chcecie nauczyć się jak najwięcej i popróbować różne rozwiązania stylizacyjne, czasu potrzebujemy nieco więcej. Pamiętajcie proszę, że nigdy czas poświęcony na rozmowę nie jest już czasem wliczanym w cenę. Podsumowanie godzin spotkania jest zawsze przychylne zegarowi w Waszą stronę. Ponad to, to Wy możecie powiedzieć nam ile macie czasu na wspólne zakupy.

Gdzie odbywają się zakupy ze stylistką?

Zakupy ze stylistką odbywają się w kilku miastach na równym poziomie: w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i w Wiedniu. Tutaj znamy doskonale rynek galerii, butików i miejsc, do których warto się wybrać. Konkretne miejsce dopasowywane jest już do profilu Klienta podczas uzgadniania terminu.

W jaki sposób mam przygotować się do zakupów z osobistą stylistką?

Pamiętaj, aby być wygodnie ubranym. Najlepiej ubierz buty, w których często chodzisz oraz – w przypadku kobiet – warstwową garderobę, aby swobodnie móc przymierzać poszczególne elementy garderoby bez konieczności ściągania całej sukienki. Tak będzie Ci bardziej wygodnie. Pamiętaj też, aby nie być głodnym i zabrać ze sobą butelkę wody. Choć zakupy to wielka przyjemność wymagają od Ciebie więcej ruchu – zwłaszcza w przymierzalniach.

SZYBKI KONTAKT