Scroll Top
zakupy ze stylistką

Nic tak nie cieszy, jak udane zakupy – dobrze i z głową wydane pieniądze, ubrania świetnie dopasowane, dobrej jakości, którymi będziecie mogli cieszyć się na długo.

nie lubisz zakupów ?!

Nigdy nie wiesz co wybrać. Może zbyt często tracisz cenny czas poszukując dla siebie czegoś idealnego? A może chciałabyś – lub chciałbyś – wiedzieć gdzie kupować, na co warto wydawać pieniądze, gdzie znajdziesz najlepsze gatunki materiałów i ulubione tkaniny oraz na co zwracać szczególną uwagę.

Stylizacja jest wciąż usługą, do której wielu Polaków podchodzi z dystansem. Dlaczego skorzystanie z usługi Osobistej Stylistki przynosi tak wiele korzyści? Przede wszystkim, jeśli Twoja stylistka dobrze Cię zna i rozumie Twoje potrzeby, możesz być pewny, że spotkacie się tylko wtedy, kiedy Twoja garderoba tego potrzebuje i uzupełnicie ją w mgnieniu oka, a czas poświęcony na zakupy to te jedyne godziny, których w miedzy czasie na pewno nie spędzisz w galerii. W dodatku Twoja szafa będzie tryskała pomysłami “co na siebie dziś włożyć”!

A jeśli lubisz zakupy – fantastycznie! Poza wyborem Twojej nowej garderoby pokażę Ci również te wszystkie miejsca, w których zawsze znajdziesz coś dla siebie. Dopełnię pakiet w najmodniejsze trendy i znajdę wymarzone produkty w najlepszej jakości i najkorzystniejszej cenie.

dlaczego warto skorzystać z moich usług ?!
Jestem osobistą stylistką i mogę przejść z Tobą przez najlepszą przemianę Twojego życia. Zadbam w pełni o Twój wizerunek, ale możesz być pewna, że nie narzucę Ci mojego gustu. W mojej pracy pytam, szukam, pomagam odnaleźć się w tym co lubisz. A jeśli nie jesteś pewna swoich preferencji wspólnie możemy odnaleźć najlepszą drogę do stylu, w którym będziesz czuła się wyjątkowo. Nauczę Cię jak podkreślać atuty figury i kamuflować ewentualne mankamenty. Które fasony są dla Ciebie stworzone, a po które nie warto sięgać. Jak robić zakupy, z których później każda rzecz będzie Twoją ulubioną. I jak nigdy więcej nie wydać pieniędzy na coś, co do Ciebie nie pasuje.
KOSZT USŁUGI
TOP
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ JOANNĄ JAWOR
399zł
/za godzinę
Zakupy ze stylistką w sklepach
399zł pierwsza oraz każda kolejna godzina. Jednorazowe zakupy powyżej 7 godzin to 2599zł
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ ON-LINE
399zł
/za godzinę
Zakupy ze stylistką ON-LINE
399zł pierwsza oraz każda kolejna godzina. Zakupy powyżej 7 godzin to 2599zł
PROFESJONALNA ANALIZA KOLORYSTYCZNA
399zł
/całkowity koszt usługi
Analiza kolorystyczna
Analiza kolorystyczna z indywidualnym karnetem kolorystycznym – 499zł
CAŁKOWITY PRZEGLĄD SZAFY
399zł
/za godzinę
Przegląd szafy
399zł pierwsza oraz każda kolejna godzina. Czas powyżej 7 godzin to 2599zł
możesz również pójść tą drogą:
ANALIZA KOLORYSTYCZNA
W pierwszej kolejności dobierz idealnie dopasowane do Ciebie kolory.
ANALIZA SYLWETKI
Dowiedzieć się o swojej sylwetce wszystkiego, co sprawi, że będziesz zawsze wyglądać olśniewająco.
PRZEGLĄD SZAFY
Przejść ze mną przez pełny przegląd szafy i zostawić tylko te ubrania, które do Ciebie idealnie pasują.
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ
Uzupełnić swoją garderobę w niezbędne elementy uwzględniając przy tym wszystko, co zostało w niej najlepszego.
PEŁNA METAMORFOZA
Skorzystaj z pełnej metamorfozy wizerunku – z fryzurą, makijażem, trenerem osobistym, zakończonej piękną sesją zdjęciową.
14-DNI WSPARCIA
Każdy mój Klient otrzymuje ode mnie 14 dni bezpłatnego wsparcia. Jest to czas, który możesz wykorzystać dowolnie – na konsultacje telefoniczne, przesyłanie zapytań drogą e-mailową, kontakt na czacie. W tym czasie pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie wizerunku.
FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Oczywiście, choć nie jest to wskazane. Bardzo ważne, abyś zaufał/-a naszemu doświadczeniu i pracy do końca. Bądź pewna/-y, że dobrze wysłuchamy Twoich potrzeb. Jeśli natomiast bliska Ci osoba chciałaby równocześnie z Tobą skorzystać z usługi, sugerujemy rozdzielenie tego na dwa spotkania. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby – wyniesiecie więc znacznie więcej, jeśli osobno skorzystacie z usługi.

Bardzo ważne, abyście podczas umawiania się na spotkanie poinformowali nas, że personal shopping będzie dotyczył zakupów okazjonalnych.

Oczywiście, jeśli jakieś zagadnienia nadal budzą Wasze wątpliwości lub macie więcej pytań, niż możemy wyjaśnić e-mailowo lub telefonicznie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie spotkamy się z Wami przy kawie w dogodnym dla Was miejscu.

Głównie od celów, jakie mamy do osiągnięcia. Jeśli jesteście naszymi stałymi klientami, znamy już dobrze Was, Wasze preferencje, styl i sylwetkę, uzupełnienie garderoby zajmuje z reguły około 2 godzin. Jeśli dopiero się poznajemy, a dodatkowo chcecie nauczyć się jak najwięcej i popróbować różne rozwiązania stylizacyjne, czasu potrzebujemy nieco więcej. Pamiętajcie proszę, że nigdy czas poświęcony na rozmowę nie jest już czasem wliczanym w cenę. Podsumowanie godzin spotkania jest zawsze przychylne zegarowi w Waszą stronę. Ponad to, to Wy możecie powiedzieć nam ile macie czasu na wspólne zakupy.

Zakupy ze stylistką odbywają się w kilku miastach na równym poziomie: w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i w Wiedniu. Tutaj znamy doskonale rynek galerii, butików i miejsc, do których warto się wybrać. Konkretne miejsce dopasowywane jest już do profilu Klienta podczas uzgadniania terminu.

Pamiętaj, aby być wygodnie ubranym. Najlepiej ubierz buty, w których często chodzisz oraz – w przypadku kobiet – warstwową garderobę, aby swobodnie móc przymierzać poszczególne elementy garderoby bez konieczności ściągania całej sukienki. Tak będzie Ci bardziej wygodnie. Pamiętaj też, aby nie być głodnym i zabrać ze sobą butelkę wody. Choć zakupy to wielka przyjemność wymagają od Ciebie więcej ruchu – zwłaszcza w przymierzalniach.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.