ZAKUPY ZE STYLISTKĄ


Nic tak nie cieszy, jak udane zakupy – dobrze i z głową wydane pieniądze, ubrania świetnie dopasowane,

dobrej jakości, którymi będziecie mogli cieszyć się na długo.


  

Stylizacje dla Pań

Nie lubisz zakupów, bo nigdy nie wiesz co wybrać. Może zbyt często tracisz cenny czas poszukując dla siebie czegoś idealnego? A może chciałabyś – lub chciałbyś – wiedzieć gdzie kupować, na co warto wydawać pieniądze, gdzie znajdziesz najlepsze gatunki materiałów i ulubione tkaniny oraz na co zwracać szczególną uwagę.

Stylizacja jest wciąż usługą, do której wielu Polaków podchodzi z dystansem. Dlaczego skorzystanie z usługi Osobistej Stylistki przynosi tak wiele korzyści? Przede wszystkim, jeśli Twoja stylistka dobrze Cię zna i rozumie Twoje potrzeby, możesz być pewny, że spotkacie się tylko wtedy, kiedy Twoja garderoba tego potrzebuje i uzupełnicie ją w mgnieniu oka, a czas poświęcony na zakupy to te jedyne godziny, których w miedzy czasie na pewno nie spędzisz w galerii. W dodatku Twoja szafa będzie tryskała pomysłami “co na siebie dziś włożyć”!

A jeśli lubisz zakupy – fantastycznie! Poza wyborem Twojej nowej garderoby pokażę Ci również te wszystkie miejsca, w których zawsze znajdziesz coś dla siebie. Dopełnię pakiet w najmodniejsze trendy i znajdę wymarzone produkty w najlepszej jakości i najkorzystniejszej cenie.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z MOICH USŁUG?

-

Jestem osobistą stylistką i mogę przejść z Tobą przez najlepszą przemianę Twojego życia. Zadbam w pełni o Twój wizerunek, ale możesz być pewna, że nie narzucę Ci mojego gustu. W mojej pracy pytam, szukam, pomagam odnaleźć się w tym co lubisz. A jeśli nie jesteś pewna swoich preferencji wspólnie możemy odnaleźć najlepszą drogę do stylu, w którym będziesz czuła się wyjątkowo. Nauczę Cię jak podkreślać atuty figury i kamuflować ewentualne mankamenty. Które fasony są dla Ciebie stworzone, a po które nie warto sięgać. Jak robić zakupy, z których później każda rzecz będzie Twoją ulubioną. I jak nigdy więcej nie wydać pieniędzy na coś, co do Ciebie nie pasuje.

Ubrania

MOŻESZ RÓWNIEŻ PÓJŚĆ TĄ DROGĄ:


szkolenie-z-makijazu-krakow
ANALIZA KOLORYSTYCZNA

W pierwszej kolejności dobrać idealnie dopasowane do Ciebie kolory.

warsztaty-stylu-dla-kobiet
ANALIZA SYLWETKI

Dowiedzieć się o swojej sylwetce wszystkiego, co sprawi, że będziesz zawsze wyglądała olśniewająco.

przeglad-szafy-krakow
PRZEGLĄD SZAFY

Przejść ze mną przez pełny przegląd szafy.

zakupy-ze-stylistka-krakow
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Uzupełnić swoją garderobę w niezbędne elementy uwzględniając przy tym wszystko, co zostało w niej najlepszego.

zestawy-ubran-osobistej-stylistki
GOTOWE ZESTAWY

Po wspólnych zakupach możesz zamówić książkę z dopasowanymi do Twojej szafy zdjęciami wszystkich ubrań zawierające zestawy na 60 dni.

metamorfoza-z-osobista-stylistka
PEŁNA METAMORFOZA

Lub skorzystaj z pełnej metamorfozy wizerunku – z fryzurą, makijażem, coachem.

kontakt-osobista-stylistka

14 DNI WSPARCIA

Każdy mój Klient otrzymuje ode mnie 14 dni bezpłatnego wsparcia. Jest to czas, który możesz wykorzystać dowolnie - na konsultacje telefoniczne, przesyłanie zapytań drogą e-mailową, kontakt na czacie. W tym czasie pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie wizerunku.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

299zł
  • 299 zł - pierwsza oraz każda kolejna godzina. Wspólne zakupy powyżej 7 godzin 1999 zł.

ZAKUPY ON-LINE

299zł
  • 299 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina. Pełne zbudowanie garderoby – 1999 zł

ANALIZA KOLORYSTYCZXNA

399zł
  • 299 zł – analiza kolorystyczna z indywidualnym paszportem kolorystycznym – 399 zł.

PRZEGLĄD SZAFY

299zł
  • 299 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina. Przegląd szafy powyżej 7 godzin - 1999 zł

FAQ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA


Oczywiście, choć nie jest to wskazane. Bardzo ważne, abyś zaufał/-a naszemu doświadczeniu i pracy do końca. Bądź pewna/-y, że dobrze wysłuchamy Twoich potrzeb. Jeśli natomiast bliska Ci osoba chciałaby równocześnie z Tobą skorzystać z usługi, sugerujemy rozdzielenie tego na dwa spotkania. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby – wyniesiecie więc znacznie więcej, jeśli osobno skorzystacie z usługi.

Bardzo ważne, abyście podczas umawiania się na spotkanie poinformowali nas, że personal shopping będzie dotyczył zakupów okazjonalnych.

Oczywiście, jeśli jakieś zagadnienia nadal budzą Wasze wątpliwości lub macie więcej pytań, niż możemy wyjaśnić e-mailowo lub telefonicznie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie spotkamy się z Wami przy kawie w dogodnym dla Was miejscu.

Głównie od celów, jakie mamy do osiągnięcia. Jeśli jesteście naszymi stałymi klientami, znamy już dobrze Was, Wasze preferencje, styl i sylwetkę, uzupełnienie garderoby zajmuje z reguły około 2 godzin. Jeśli dopiero się poznajemy, a dodatkowo chcecie nauczyć się jak najwięcej i popróbować różne rozwiązania stylizacyjne, czasu potrzebujemy nieco więcej. Pamiętajcie proszę, że nigdy czas poświęcony na rozmowę nie jest już czasem wliczanym w cenę. Podsumowanie godzin spotkania jest zawsze przychylne zegarowi w Waszą stronę. Ponad to, to Wy możecie powiedzieć nam ile macie czasu na wspólne zakupy.

Zakupy ze stylistką odbywają się w kilku miastach na równym poziomie: w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i w Wiedniu. Tutaj znamy doskonale rynek galerii, butików i miejsc, do których warto się wybrać. Konkretne miejsce dopasowywane jest już do profilu Klienta podczas uzgadniania terminu.

Pamiętaj, aby być wygodnie ubranym. Najlepiej ubierz buty, w których często chodzisz oraz – w przypadku kobiet – warstwową garderobę, aby swobodnie móc przymierzać poszczególne elementy garderoby bez konieczności ściągania całej sukienki. Tak będzie Ci bardziej wygodnie. Pamiętaj też, aby nie być głodnym i zabrać ze sobą butelkę wody. Choć zakupy to wielka przyjemność wymagają od Ciebie więcej ruchu – zwłaszcza w przymierzalniach.