Scroll Top
szkolenia dla firm

Nasza firma od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu dress code w biznesie oraz kreowaniem spójnego i profesjonalnego wizerunku firm. Podczas naszych szkoleń przekazujemy podstawowe zasady dotyczące ubioru w miejscu pracy, dopasowane do profilu firmy. Z wieloma markami stworzyliśmy spersonalizowane zasady ubioru, często również z kompletowaniem pełnym stylizacji lub elementów garderoby. Zwracamy także uwagę na to, że najważniejsza w dress code jest jego osoba – to jak czuje się w ubiorze i jak wiele może przez niego wyrazić.

joanna_jawor_szkolenia_dress_code_dla_firm

Przekazujemy praktyczne wskazówki, jak świadomie kreować wizerunek firmy oraz jej pracowników. Nasze warsztaty przeprowadzaliśmy między innymi dla korporacji, banków, wydawnictw oraz wielu stowarzyszeń. Współpracujemy z polskimi firmami oraz międzynarodowymi korporacjami.

Dopasowany i przemyślany wizerunek pracowników ma bezpośredni wpływ na postrzeganie firmy przez potencjalnego klienta oraz jakość pracy zespołów. Wizerunek firmy jest również tym, jak każda z osób czuje się wewnątrz organizacji – ze sobą i swoimi współpracownikami. W psychologii ubioru strój idzie w parze z naszymi aspiracjami i predyspozycjami, tym samym wpływając na jakość funkcjonowania firmy. Program dopasowujemy do Państwa potrzeb i standardów wypracowanych na bazie dziesiątek spotkań z firmami oraz wedle psychologii kreowania wizerunku firm.

Dodatkowo, na życzenie klienta szkolenie może zostać poszerzone o tematykę makijażu biznesowego lub konsultacje 1:1 ze stylistką, w której każdy z uczestników ma szansę na otrzymanie indywidualnej porady w zakresie profesjonalnego wizerunku, jak również swojego typu kolorystycznego i sylwetki.

jakie korzyści otrzyma firma ?!
PROFESJONALNY WIZERUNEK
Stworzenie przemyślanego oraz spersonalizowanego wizerunku firmy.
EFEKTYWNOŚĆ
Podniesienie pewności siebie, powoduje wyższą efektywność w pracy.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Wzrost świadomości oraz poczucia odpowiedzialności pracowników za wizerunek firmy.
INTEGRACJA
Zintegrowanie pracowników oraz podniesienie ich odpowiedzialności za wizerunek firmy.
zapytaj o ofertę
Szczegółowy program szkolenia dostosowywany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta. Cena szkolenia uzależniona jest od ostatecznego programu szkolenia oraz ilości osób biorących w nim udział. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością prześlemy Państwu nasza ofertę.
szkolenia_dla_firm_dress_code
ZAUFALI NAM:

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.