Scroll Top
stylizacja

Pierwsze spotkanie, to rozmowa, poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań. Przy kawie, e-mailowo lub telefonicznie poszukamy drogi, którą najlepiej byłoby nam pójść we wspólnej stylizacji. Na tym etapie to Ty decydujesz, czy interesują Cię tylko zakupy z osobistą stylistką, przegląd szafy, analiza kolorystyczna, omówienie trendów, czy też może cała metamorfoza, z makijażem oraz stylizacją fryzury, zakończona piękną sesją zdjęciową.

stylizacja_joanna_jawor
Wybierz interesującą Cię usługę stylizacji

SZAFA

Zadbamy, aby w Twojej szafie były wyłącznie gotowe zestawy ubrań idealnie dobranych do Twojej sylwetki, stylu i typu urody.

ZAKUPY

Uważamy, że sztuką jest znaleźć ubranie idealne pod względem koloru, fasonu, tkaniny i jakości, takie którymi będziesz się mogła cieszyć na długo.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Dobieramy idealnie dopasowane do Ciebie kolory i nie zostajemy obojętni na Twój wyjątkowy typ urody oraz miłość do pewnych barw.

ANALIZA SYLWETKI

Powiemy Ci jak wydobyć z sylwetki wszystkie zalety, nie będziesz już widziała żadnych jej wad i poczujesz się wspaniale.

PEŁNA METAMORFOZA

Jeśli jesteś zainteresowana większą zmianą lub zestawem usług, zaglądnij na naszą stronę poświęconą profesjonalnym metamorfozom.

STAŁA WSPÓŁPRACA

Jeśli chcesz, już nigdy nie musisz chodzić na zakupy. Możesz też chodzić stale i dokonywać wyłącznie trafionych wyborów z nami. Proponujemy stałą i pełną współpracę, aby Twój wizerunek był w naszych rękach na długo lub nawet na stałe. To najlepsza interpretacja usługi, jaką jest “osobisty stylista”.

KOSZT USŁUGI
PRZEGLĄD SZAFY ZE STYLISTKĄ
399zł
/za godzinę
Przegląd szafy
399zł pierwsza oraz każda kolejna godzina. Przegląd szafy powyżej 7 godzin to 2599zł
PROFESJONALNA ANALIZA KOLORYSTYCZNA
399zł
/całkowity koszt usługi
Analiza kolorystyczna
Analiza kolorystyczna z indywidualnym karnetem kolorystycznym – 499zł
TOP
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ JOANNĄ JAWOR
399zł
/za godzinę
Zakupy ze stylistką Joanną Jawor
399zł pierwsza oraz każda kolejna godzina. Jednorazowe zakupy powyżej 7 godzin to 2599zł
TWOJA PEŁNA METAMORFOZA
Zawiera to co najlepsze
2999zł
/skontaktuj się z nami
Pełna metamorfoza
Ceny już od 1999zł. Skontaktuj się z nami, aby poznać ceny pełnych pakietów.
program pełnej stylizacji obejmuje:
ANALIZĘ SYLWETKI
Dowiesz się o swojej sylwetce wszystkiego, co sprawi, że będziesz zawsze wyglądać olśniewająco.
ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ
Poznasz idealnie dopasowane do Ciebie kolory.
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ
Uzupełnisz swoją garderobę w niezbędne elementy uwzględniając przy tym wszystko, co zostało w niej najlepszego.
PRZEGLĄD SZAFY
Przejdziesz ze mną przez pełny przegląd szafy i zostawić tylko te ubrania, które do Ciebie idealnie pasują.
PODSUMOWANIE STYLIZACJI
Określimy Twój styl i stworzymy gotowe zestawy, które ułatwią Ci codzienne kompletowanie stylizacji.
WSPARCIE
Otrzymujesz 14-dni bezpłatnego wsparcia telefonicznie lub mailowo.

14-dni wsparcia

Każdy mój Klient otrzymuje ode mnie 14 dni bezpłatnego wsparcia. Jest to czas, który możesz wykorzystać dowolnie – na konsultacje telefoniczne, przesyłanie zapytań drogą e-mailową, kontakt na czacie. W tym czasie pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie wizerunku.
efekty naszej pracy

Widoczne są niemal natychmiast. Po naszym spotkaniu będziesz przede wszystkim pewna, że wyglądasz świetnie we wszystkim, co znajduje się w Twojej szafie. Kiedy poznasz dobrze swoją figurę, wszystko po co nauczysz się sięgać będzie strzałem w dziesiątkę.

Jedną z większych zalet skorzystania z naszych usług jest niezaprzeczalny fakt, że zyska też Twój portfel – wszystkie ubrania i dodatki są do siebie dopasowane, a Ty nie wydajesz już pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Dzięki temu stać Cię będzie na kultową torebkę, czy wymarzone wakacje. Zyskasz też znacznie więcej czasu dla siebie – nie chodząc bezsensownie po sklepach, nie będziesz też musiała odwiedzać ich tak często. W Twojej szafie będzie absolutnie wszystko, czego potrzebujesz.

To co zyskujesz nie ma swojej ceny! To nie tylko znacznie więcej czasu dla siebie, fantastyczny wygląd i ogromne pokłady pewności siebie. Potrafisz bawić się stylem i dzięki garderobie wyrażać swoją prawdziwą osobowość, bez względu na to, czym zajmujesz się na co dzień i jaki masz temperament.

FAQ – NAJCZĘŚĆIEJ ZADAWANE PYTANIA

Program pełnej metamorfozy wizerunku dopasowany jest ściśle do Twoich potrzeb. Obejmuje cały zakres usług prowadzących do pięknych zmian.

Analiza sylwetki to bardzo dokładna obserwacja Twoich proporcji figury i pomiar. Najlepiej wykonać ją w bieliźnie, jednak jeśli czujesz się skrępowana/-y analiza może się odbyć w obcisłym, jednokolorowym ubraniu. Daje nam to jasny obraz gdzie są jej największe zalety, a gdzie ewentualne wady. Po analizie dowiesz się dokładnie jak się ubierać, aby wydobyć atuty i zachować idealne proporcje.

Analiza kolorystyczna polega na dobraniu idealnie pasujących do Ciebie kolorów zarówno w ubraniach, jak i w makijażu. Chusty kolorystyczne przykładane są blisko twarzy, co daje nam obraz tego jak każdy z kolorów oddziałuje na skór. Dla Waszego komfortu z analizą kolorystyczną możemy również przyjechać do Was, najważniejsze jest abyśmy mieli dostęp do dziennego światła. Kobiety nie powinny mieć makijażu.

Odbywa się najczęściej u Ciebie w domu i polega na przeglądnięciu całej Twojej garderoby – zarówno rzeczy nowych jak i bardzo starych. Ostatecznie jednak to Ty decydujesz co chcesz nam pokazać. Nigdy nie naruszamy Twojej prywatności i strefy Twojego komfortu. Zostawiamy Cię z gotowymi, kompletnymi zestawami ubrań oraz spisujemy listę Must Have z informacją, czego Twoja szafa na tym etapie potrzebuje najbardziej.

Oczywiście, jeśli jakieś zagadnienia nadal budzą Twoje wątpliwości lub masz więcej pytań, niż możemy wyjaśnić e-mailowo lub telefonicznie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie spotkamy się z Tobą przy kawie w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Najlepiej, jeśli skontaktujesz się z nami osobiście i dopytasz o wolne terminy. Z reguły około 2 tygodnie przed planowaną usługą. Wszystkie daty bukowane na dłużej niż dwa miesiące do przodu wymagają wpłaty zadatku w wysokości 20% ceny usługi.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.