Stylizacja

168

klientów z zakresu stylizacji rocznie

485

wspólnych zakupów

56

wykonanych metamorfoz

390

uporządkowanych szaf

Pierwsze spotkanie, to rozmowa, poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań. Przy kawie, e-mailowo lub telefonicznie poszukamy drogi, którą najlepiej byłoby nam pójść we wspólnej stylizacji. Na tym etapie to Ty decydujesz, czy interesują Cię tylko zakupy z osobistą stylistką, przegląd szafy, analiza kolorystyczna, omówienie trendów, czy też może cała metamorfoza, z makijażem oraz stylizacją fryzury, zakończona piękną sesją zdjęciową.

 • Szafa

  Szafa

  Zadbamy, aby w Twojej szafie były wyłącznie gotowe zestawy ubrań idealnie dobranych do Twojej sylwetki, stylu i typu urody.

 • Zakupy

  Zakupy

  Uważamy, że sztuką jest znaleźć ubranie idealne pod względem koloru, fasonu, tkaniny i jakości, takie którymi będziesz się mogła cieszyć na długo.

  Więcej
 • Analiza kolorystyczna

  Analiza kolorystyczna

  Dobieramy idealnie dopasowane do Ciebie kolory na podstawie 12 typów kolorystycznych, ale nie zostajemy obojętni na Twój wyjątkowy typ urody oraz miłość do pewnych barw.

 • Analiza sylwetki

  Analiza sylwetki

  Powiemy Ci jak wydobyć z sylwetki wszystkie zalety, nie będziesz już widziała żadnych jej wad.

 • Pełna metamorfoza

  Pełna metamorfoza

  Jeśli jesteś zainteresowana większą zmianą lub zestawem usług, zaglądnij na naszą stronę poświęconą profesjonalnym metamorfozom

 • Pełne wsparcie

  Pełne wsparcie

  Nasze spotkanie nie kończy się wykonaniem usługi. Otrzymujesz od nas aż 14 dni pełnego wsparcia.

Program pełnej stylizacji obejmuje:

as

ANALIZA SYLWETKI

ak

ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ

sza

PRZEGLĄD SZAFY

zak

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

pas

PODSUMOWANIE

wsparcie

WSPARCIE

Efekty naszej pracy są widoczne niemal natychmiast. Po naszym spotkaniu będziesz przede wszystkim pewna, że wyglądasz świetnie we wszystkim, co znajduje się w Twojej szafie. Kiedy poznasz dobrze swoją figurę, wszystko po co nauczysz się sięgać będzie strzałem w dziesiątkę.

 

Jedną z większych zalet skorzystania z naszych usług jest, że zyska też Twój portfel – wszystkie ubrania i dodatki będą do siebie dopasowane, a Ty nie wydajesz już pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Dzięki temu stać Cię będzie na kultową torebkę, czy wymarzone wakacje. Zyskasz też znacznie więcej czasu dla siebie – nie chodząc bezsensownie po sklepach, nie będziesz też musiała odwiedzać ich tak często. W Twojej szafie będzie absolutnie wszystko, czego potrzebujesz.

 

To co zyskujesz nie ma swojej ceny! To nie tylko znacznie więcej czasu dla siebie, fantastyczny wygląd i ogromne pokłady pewności siebie. Potrafisz bawić się stylem i dzięki garderobie wyrażać swoją prawdziwą osobowość, bez względu na to, czym zajmujesz się na co dzień i jaki masz temperament.

yyy

Zapraszam również Panów, stylizacja dotyczy również Was!

Przeglądam męskie szafy i zabieram Was na zakupy! Będziecie zachwyceni rezultatami i tym, jak dobrze zgrywa się z Wami Wasza garderoba.

Opinie Klientów:

 • Przegląd szafy

 • 249
 • za godzinę


  249 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina.

  Przegląd szafy bez limitu czasowego – 999 zł. 

 • Analiza kolorystyczna

 • 299

 • Analiza kolorystyczna z indywidualnym karnetem kolorystycznym –

  399 zł.

 • Zakupy ze stylistką

 • 249
 • za godzinę


   

  249 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina.

  Zakupy bez limitu – 999 zł. 

 • Twoja sylwetka

 • 399
 • z książką klienta.


   

  Indywidualna analiza sylwetki z książką opracowaną stricte dla Twojej figury i stylu.

Bon podarunkowy – idealny i piękny pomysł na prezent!

F.A.Q – często zadawane pytania

Co obejmuje program pełnej metamorfozy?

Program pełnej metamorfozy wizerunku dopasowany jest ściśle do Twoich potrzeb. W tym celu, wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom uruchomiliśmy osobną stronę poświęconą profesjonalnym metamorfozom. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronę EksperciOdWizerunku.pl

Na czym polega analiza sylwetki?

Analiza sylwetki to bardzo dokładna obserwacja Twoich proporcji figury i pomiar. Najlepiej wykonać ją w bieliźnie, jednak jeśli czujesz się skrępowana/-y analiza może się odbyć w obcisłym, jednokolorowym ubraniu. Daje nam to jasny obraz gdzie są jej największe zalety, a gdzie ewentualne wady. Po analizie dowiesz się dokładnie jak się ubierać, aby wydobyć atuty i zachować idealne proporcje.

Na czym polega analiza kolorystyczna?

Analiza kolorystyczna polega na dobraniu idealnie pasujących do Ciebie kolorów zarówno w ubraniach, jak i w makijażu. Chusty kolorystyczne przykładane są blisko twarzy, co daje nam obraz tego jak każdy z kolorów oddziałuje na skór. Dla Waszego komfortu z analizą kolorystyczną możemy również przyjechać do Was, najważniejsze jest abyśmy mieli dostęp do dziennego światła. Kobiety nie powinny mieć makijażu.

Jak wygląda przegląd szafy?

Odbywa się najczęściej u Ciebie w domu i polega na przeglądnięciu całej Twojej garderoby – zarówno rzeczy nowych jak i bardzo starych. Ostatecznie jednak to Ty decydujesz co chcesz nam pokazać. Nigdy nie naruszamy Twojej prywatności i strefy Twojego komfortu. Zostawiamy Cię z gotowymi, kompletnymi zestawami ubrań oraz spisujemy listę Must Have z informacją, czego Twoja szafa na tym etapie potrzebuje najbardziej.

Czy przed wyborem usługi możemy się spotkać i porozmawiać?

Oczywiście, jeśli jakieś zagadnienia nadal budzą Twoje wątpliwości lub masz więcej pytań, niż możemy wyjaśnić e-mailowo lub telefonicznie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie spotkamy się z Tobą przy kawie w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Ile dni wcześniej należy się umówić na spotkanie?

Najlepiej, jeśli skontaktujesz się z nami osobiście i dopytasz o wolne terminy. Z reguły około 2 tygodnie przed planowaną usługą. Wszystkie daty bukowane na dłużej niż dwa miesiące do przodu wymagają wpłaty zaliczki w wysokości 20% ceny usługi.

SZYBKI KONTAKT