STYLIZACJA


Pierwsze spotkanie, to rozmowa, poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań. Przy kawie, e-mailowo lub telefonicznie poszukamy drogi, którą najlepiej byłoby nam pójść we wspólnej stylizacji. Na tym etapie to Ty decydujesz, czy interesują Cię tylko zakupy z osobistą stylistką, przegląd szafy, analiza kolorystyczna, omówienie trendów, czy też może cała metamorfoza, z makijażem oraz stylizacją fryzury, zakończona piękną sesją zdjęciową.

SZAFA

Zadbamy, aby w Twojej szafie były wyłącznie gotowe zestawy ubrań idealnie dobranych do Twojej sylwetki, stylu i typu urody.

ZAKUPY

Uważamy, że sztuką jest znaleźć ubranie idealne pod względem koloru, fasonu, tkaniny i jakości, takie którymi będziesz się mogła cieszyć na długo.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Dobieramy idealnie dopasowane do Ciebie kolory i nie zostajemy obojętni na Twój wyjątkowy typ urody oraz miłość do pewnych barw.

ANALIZA SYLWETKI

Powiemy Ci jak wydobyć z sylwetki wszystkie zalety, nie będziesz już widziała żadnych jej wad.

PEŁNA METAMORFOZA

Jeśli jesteś zainteresowana większą zmianą lub zestawem usług, zaglądnij na naszą stronę poświęconą profesjonalnym metamorfozom.

STAŁA WSPÓŁPRACA

Jeśli chcesz, już nigdy nie musisz chodzić na zakupy. Możesz też chodzić stale i dokonywać wyłącznie trafionych wyborów z nami. Proponujemy stałą i pełną współpracę, aby Twój wizerunek był w naszych rękach na długo lub nawet na stałe. To najlepsza interpretacja usługi, jaką jest “osobisty stylista”.

PROGRAM PEŁNEJ STYLIZACJI OBEJMUJE:


 

warsztaty-stylu-dla-kobiet
ANALIZA SYLWETKI
szkolenie-z-makijazu-krakow
ANALIZA KOLORYSTYCZNA
zakupy-ze-stylistka-krakow
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ
przeglad-szafy-krakow
SZAFA
zestawy-ubran-osobistej-stylistki
PODSUMOWANIE
kontakt-osobista-stylistka
WSPARCIE

PRZEGLĄD SZAFY

299zł
  • 299 zł - pierwsza oraz każda kolejna godzina. Przegląd szafy powyżej 7 godzin 1999 zł.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

299zł
  • Analiza kolorystyczna z indywidualnym karnetem kolorystycznym – 399 zł.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

299zł
  • 299 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina. Wspólne zakupy powyżej 7 godzin - 1999 zł

PEŁNA METAMORFOZA

1499zł
  • Ceny od 1499zł. Aby poznać ceny pełnych pakietów metamorfozy skontaktuj się z nami.

Efekty naszej pracy są widoczne niemal natychmiast. Po naszym spotkaniu będziesz przede wszystkim pewna, że wyglądasz świetnie we wszystkim, co znajduje się w Twojej szafie. Kiedy poznasz dobrze swoją figurę, wszystko po co nauczysz się sięgać będzie strzałem w dziesiątkę.

Jedną z większych zalet skorzystania z naszych usług jest niezaprzeczalny fakt, że zyska też Twój portfel – wszystkie ubrania i dodatki są do siebie dopasowane, a Ty nie wydajesz już pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Dzięki temu stać Cię będzie na kultową torebkę, czy wymarzone wakacje. Zyskasz też znacznie więcej czasu dla siebie – nie chodząc bezsensownie po sklepach, nie będziesz też musiała odwiedzać ich tak często. W Twojej szafie będzie absolutnie wszystko, czego potrzebujesz.

To co zyskujesz nie ma swojej ceny! To nie tylko znacznie więcej czasu dla siebie, fantastyczny wygląd i ogromne pokłady pewności siebie. Potrafisz bawić się stylem i dzięki garderobie wyrażać swoją prawdziwą osobowość, bez względu na to, czym zajmujesz się na co dzień i jaki masz temperament.

zakupy-z-osobista-stylistka
Stylizacja dla panów

FAQ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA


Program pełnej metamorfozy wizerunku dopasowany jest ściśle do Twoich potrzeb.

Analiza sylwetki to bardzo dokładna obserwacja Twoich proporcji figury i pomiar. Najlepiej wykonać ją w bieliźnie, jednak jeśli czujesz się skrępowana/-y analiza może się odbyć w obcisłym, jednokolorowym ubraniu. Daje nam to jasny obraz gdzie są jej największe zalety, a gdzie ewentualne wady. Po analizie dowiesz się dokładnie jak się ubierać, aby wydobyć atuty i zachować idealne proporcje.

Analiza kolorystyczna polega na dobraniu idealnie pasujących do Ciebie kolorów zarówno w ubraniach, jak i w makijażu. Chusty kolorystyczne przykładane są blisko twarzy, co daje nam obraz tego jak każdy z kolorów oddziałuje na skór. Dla Waszego komfortu z analizą kolorystyczną możemy również przyjechać do Was, najważniejsze jest abyśmy mieli dostęp do dziennego światła. Kobiety nie powinny mieć makijażu.

Odbywa się najczęściej u Ciebie w domu i polega na przeglądnięciu całej Twojej garderoby – zarówno rzeczy nowych jak i bardzo starych. Ostatecznie jednak to Ty decydujesz co chcesz nam pokazać. Nigdy nie naruszamy Twojej prywatności i strefy Twojego komfortu. Zostawiamy Cię z gotowymi, kompletnymi zestawami ubrań oraz spisujemy listę Must Have z informacją, czego Twoja szafa na tym etapie potrzebuje najbardziej.

Oczywiście, jeśli jakieś zagadnienia nadal budzą Twoje wątpliwości lub masz więcej pytań, niż możemy wyjaśnić e-mailowo lub telefonicznie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie spotkamy się z Tobą przy kawie w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Najlepiej, jeśli skontaktujesz się z nami osobiście i dopytasz o wolne terminy. Z reguły około 2 tygodnie przed planowaną usługą. Wszystkie daty bukowane na dłużej niż dwa miesiące do przodu wymagają wpłaty zaliczki w wysokości 20% ceny usługi.