Joanna Jawor

Osobista stylistka / Kreatorka wizerunku / Makijażystka

Codziennie doświadczam, że każdy człowiek jest inny, wyjątkowy i ma szczególne potrzeby. Dlatego do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie. Jestem w pełni oddana mojej pracy. Uważam, że moda jest cudownym czynnikiem, który doskonale pozwala wyrazić samego siebie. Ale przede wszystkim czuć się dobrze i wygodnie.
Strój, podobnie jak makijaż, wybierane każdego poranka, mogą być rytuałem. Dbanie o siebie to nie przymus, ale ceremonia kosztowania każdego dnia na nowo, odkrywania kolorów i siebie, w zależności od nastroju w jakim się budzimy. A znając dobrze swoje ciało możemy codziennie przechodzić małe metamorfozy lub w najpiękniejszym blasku pozostawać wiernymi swojemu stylowi – bez względu na wiek i rozmiar.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ORAZ WYKSZTAŁCENIE

Moja praca to przede wszystkim szerokie wykształcenie (studia, szkoły, kursy – w kraju i za granicą) oraz ogromne doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat. Nieustannie współpracuję z klientami indywidualnymi tworząc zarówno spektakularne metamorfozy, jak również przechodząc z nimi przez stopniowe zmiany: przeglądy szaf, zakupy ze stylistką, analizy kolorystyczne, makijaże i inne. Jednocześnie tworzę też stylizacje dla firm oraz do sesji zdjęciowych.
Wiele lat pracowałam, jako dziennikarka mody i urody. Ukończyłam również studia w tym kierunku. Przez kilka lat jako redaktor prowadziłam dział Zdrowie i Uroda w magazynie lifestylowym. Współpracowałam na etapie powstawania kolorów i produktu z jedną z większych marek kosmetyków mineralnych.
Od roku 2012 do chwili obecnej jestem również wykładowcą z zakresu stylizacji na kierunku Kreowanie Wizerunku w jednej z prestiżowych, krakowskich szkół – Artystyczna Alternatywa. Co roku wkładam całe swoje doświadczenie i wiedzę w wykształcenie kadry nowych, wspaniałych stylistów mody i personal shopperów. W ramach własnej działalności prowadzę też regularne szkolenia dla osobistych stylistów z całej Polski z zakresu dress code, stylizacji męskiej, stylizacji ślubnej, personal shoppingu i wielu innych. Nieustanie się rozwijam i przekazuję swoją wiedzę innym, wspierając branżę modową i kładąc ogromny nacisk na to, aby każdy kogo miałam możliwość uczyć wykonywał swoje usługi na najwyższym poziomie.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:


Główne pole naszej działalności to kreowanie wizerunku – stylizacja, moda, makijaże, metamorfozy oraz sesje zdjęciowe.

Jednocześnie prowadzimy też szereg specjalistycznych szkoleń na terenie całej Polski.


 

  • KREOWANIE WIZERUNKU - świadczymy usługi z zakresu kompleksowego kreowania wizerunku

  • OSOBISTA STYLISTKA - jesteśmy osobistymi doradcami z zakresu ubioru i mody

  • MAKIJAŻE - posiadamy kompleksową ofertę makijaży

  • SZKOLENIA - prowadzimy szkolenia z zakresu wizerunku, makijażu oraz stylizacji

KULISY PRACY:


 

OPINIE KLIENTÓW:


"​Pani Joanno, życzę Pani wszystkiego najlepszego i samych sukcesów. Posiada Pani wielki talent do tego co Pani robi i wielkie serce. Możliwość spotkania z Panią była czymś więcej niż korzyścią płynącą z usługi posiadania nowych ubrań w szafie. I przede wszystkim codzienne wyjście do pracy jest już dużo łatwiejsze."

"Asiu, życie jest dużo łatwiejsze z uporządkowaną szafą, ale nie za to mam dla Ciebie największe podziękowanie, a za te wszystkie komplementy, które dostaję od tygodnia w pracy i od przyjaciółek. Mówią, że promienieję (...) dziękuję. Do szybkiego zobaczenia."

"Pani Joanno, niezmiernie Pani dziękuję za nasze spotkani i możliwość poznania siebie na nowo. Sprawiła Pani, że czuję się teraz szczęśliwszą kobietą. Uporządkowała Pani nie tylko moją szafę ale dodała mi pewności siebie. Pozostanę Pani stałą klientką. Dziękuję."

"Pani Joanno, czuję się w obowiązku powiedzieć, że nie pamiętam równie dobrze spożytkowanych pieniędzy na usługę. Koszt niewielki a frajda niemała. Kolory zestawiają się znakomicie (zapomniane uczucie). "

"Bardzo dziękuję za nasze wczorajsze spotkanie. Było super. A mąż jest równie zachwycony jak ja :)"