Scroll Top
KREATORKA WIZERUNKUOSOBISTA STYLISTKA
Joanna-Jawor-osobista-stylistka

joanna jawor

Codziennie doświadczam, że każdy człowiek jest inny, wyjątkowy i ma szczególne potrzeby. Dlatego do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie. Jestem w pełni oddana mojej pracy. Uważam, że moda jest cudownym czynnikiem, który doskonale pozwala wyrazić samego siebie. Ale przede wszystkim czuć się dobrze i wygodnie.

Strój, podobnie jak makijaż, wybierane każdego poranka, mogą być rytuałem. Dbanie o siebie to nie przymus, ale ceremonia kosztowania każdego dnia na nowo, odkrywania kolorów i siebie, w zależności od nastroju w jakim się budzimy. A znając dobrze swoje ciało możemy codziennie przechodzić małe metamorfozy lub w najpiękniejszym blasku pozostawać wiernymi swojemu stylowi – bez względu na wiek i rozmiar.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ORAZ WYKSZTAŁCENIE:

Moja praca to przede wszystkim szerokie wykształcenie (studia, szkoły, kursy – w kraju i za granicą) oraz ogromne doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat. Nieustannie współpracuję z klientami indywidualnymi tworząc zarówno spektakularne metamorfozy, jak również przechodząc z nimi przez stopniowe zmiany: przeglądy szaf, zakupy ze stylistką, analizy kolorystyczne, makijaże i inne. Jednocześnie tworzę też stylizacje dla firm oraz do sesji zdjęciowych.

Wiele lat pracowałam, jako dziennikarka mody i urody. Ukończyłam również studia w tym kierunku. Przez kilka lat jako redaktor prowadziłam dział Zdrowie i Uroda w magazynie lifestylowym. Współpracowałam na etapie powstawania kolorów i produktu z jedną z większych marek kosmetyków mineralnych.

Od roku 2012 do chwili obecnej jestem również wykładowcą z zakresu stylizacji na kierunku Kreowanie Wizerunku w jednej z prestiżowych, krakowskich szkół – Artystyczna Alternatywa. Co roku wkładam całe swoje doświadczenie i wiedzę w wykształcenie kadry nowych, wspaniałych stylistów mody i personal shopperów. W ramach własnej działalności prowadzę też regularne szkolenia dla osobistych stylistów z całej Polski z zakresu dress code, stylizacji męskiej, stylizacji ślubnej, personal shoppingu i wielu innych. Nieustanie się rozwijam i przekazuję swoją wiedzę innym, wspierając branżę modową i kładąc ogromny nacisk na to, aby każdy kogo miałam możliwość uczyć wykonywał swoje usługi na najwyższym poziomie.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:

Główne pole naszej działalności to kreowanie wizerunku – stylizacja, moda, makijaże, metamorfozy oraz sesje zdjęciowe.
Jednocześnie prowadzimy też szereg specjalistycznych szkoleń na terenie całej Polski.
KREOWANIE WIZERUNKU
Świadczymy usługi z zakresu kompleksowego kreowania wizerunku
OSOBISTA STYLITKA
Jesteśmy osobistymi doradcami z zakresu ubioru i mody
MAKIJAŻE
Posiadamy kompleksową ofertę makijaży
SZKOLENIA
Prowadzimy szkolenia z zakresu wizerunku, makijażu oraz stylizacji
MÓJ TEAM:

Od ponad 13 lat zajmuje się fotografią zawodowo. Specjalizuje się w fotografii modowej i portretowej, a także w realizacji kampanii reklamowych. Jego fotografie były publikowane w kilku znanych magazynach na całym świecie.

piotr_werner_fotograf
Piotr Werner
Fotograf/Retuszer
Paulina_Sarota
Paulina Sarota
Stylistka

Cześć, jestem Paulina! Razem z Joanną i Piotrem tworzymy to wyjątkowe miejsce.  Jeśli potrzebujesz pomocy w rezerwacji usług lub znaleźć odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące usług- zadzwoń, chętnie pomogę.

ZAUFALI NAM:

CO KLIENCI MÓWIĄ O NAS:
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.