O mnie

Joanna Jawor

Stylistka, Kreator wizerunku, Makijażystka

Codziennie doświadczam, że każdy człowiek jest inny, wyjątkowy i ma szczególne potrzeby. Dlatego do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie. Jestem w pełni oddana mojej pracy. Uważam, że moda jest cudownym czynnikiem, który doskonale pozwala wyrazić samego siebie. Ale przede wszystkim czuć się dobrze i wygodnie.

 

Strój, podobnie jak makijaż, wybierane każdego poranka, mogą być rytuałem. Dbanie o siebie to nie przymus, ale ceremonia kosztowania każdego dnia na nowo, odkrywania kolorów i siebie, w zależności od nastroju w jakim się budzimy. A znając dobrze swoje ciało możemy codziennie przechodzić małe metamorfozy lub w najpiękniejszym blasku pozostawać wiernymi swojemu stylowi – bez względu na wiek i rozmiar.

 

 

Doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie

Moja praca to przede wszystkim szerokie wykształcenie (studia, szkoły, kursy – w kraju i za granicą) oraz ogromne doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat. Nieustannie współpracuję z klientami indywidualnymi tworząc zarówno spektakularne metamorfozy, jak również przechodząc z nimi przez stopniowe zmiany: przeglądy szaf, zakupy ze stylistką, analizy kolorystyczne, makijaże i inne. Jednocześnie tworzę też stylizacje dla firm oraz do sesji zdjęciowych.

Od wielu lat pracuję też jako dziennikarka mody i urody. Ukończyłam również studia w tym kierunku. Przez kilka lat jako redaktor prowadziłam dział Zdrowie i Uroda w magazynie lifestylowym, byłam także redaktor działu Moda. W chwili obecnej jako freelancer współpracuję z magazynami oraz portalami internetowymi w całej Polsce.

W jednej z prestiżowych, krakowskich szkół – Artystyczna Alternatywa – jestem również wykładowcą na kierunkach Kreowanie Wizerunku oraz Stylizacja i Wizaż.

MÓJ ZESPÓŁ

Czym się zajmujemy

Główne pole naszej działalności to kreowanie wizerunku – stylizacja, moda, makijaże, metamorfozy.

Jednocześnie prowadzimy też szereg specjalistycznych szkoleń na terenie całej Polski.

Kreowanie wizerunku

Świadczymy usługi z zakresu kompleksowego kreowania wizerunku.

Osobista stylistka

Jesteśmy osobistymi doradcami z zakresu ubioru i mody.

Makijaże

Posiadamy kompleksową ofertę makijaży.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu wizerunku, makijażu oraz stylizacji.

Współpracujemy z korporacjami

Prowadzimy kompleksową obsługę firm z zakresu wizerunku. Organizujemy również różnego rodzaju profesjonalne sesje zdjęciowe.

Propagujemy jakość i wysokie standardy

Wykonujemy usługi na najwyższym poziomie, dzieląc się  przy tym z Wami całą naszą wiedzą oraz pozytywną energią.

Kulisy pracy

jedna

najważniejsza zasada: JAKOŚĆ

setki

zadowolonych klientów polecających naszą markę

dziesiątki

pięknych metamorfoz za nami

tysiące

wykonanych makijaży

REALIZACJE:

SZYBKI KONTAKT