SZKOLENIA


INDYWIDUALNE SZKOLENIA Z MAKIJAŻU DLA KOBIET

Szkolenia skierowane do klientek, przeprowadzane w kameralnej atmosferze indywidualnie lub w pakietach dla przyjaciółek, czy w gronie najbliższych. Dopasowane są w pełni do Waszych potrzeb.

MAKIJAŻ DZIENNY I WIECZOROWY

Jeśli marzycie o tym, aby Wasz makijaż był idealny każdego dnia, a jednocześnie był dobrany do potrzeb Waszej skóry i przetrwał cały dzień, to ten kurs jest skierowany właśnie do Was. Nauczę Was też jak nie tracić rano czasu przed lustrem i pomalować się w 15 minut. Szkolenie odbywa się indywidualnie i jest skierowane do osób prywatnych. Jeśli jednak chciałabyś skorzystać z usługi z przyjaciółką, siostra lub mamą, to oczywiście istnieje taka możliwość.

NAJWAŻNIEJSZE CELE

Poświęcam cała uwagę Tobie, Twoim technikom aplikacji kosmetyków, każdemu ruchowi pędzla i uczę Cię jak najłatwiej, najszybciej i najpiękniej wykonać idealny dla Twojej skóry oraz urody makijaż.
Jako wizażystka pracuję wyłącznie na prestiżowych markach kosmetyków oraz profesjonalnych pędzlach, które masz do dyspozycji podczas szkoleń. Jednocześnie jednak analizujemy zawartość Twojej kosmetyczki pod kątem dobrania kosmetyku do rodzaju skóry, czy typu kolorystycznego – jakie odcienie najlepiej do Cienie pasuję. Po zakończonym szkoleniu tworzymy listę Must Have produktów, których nie powinno zabraknąć w Twojej kosmetyczce. Chętnie podzielę się z Tobą wszystkimi zniżkami i rabatami, które posiadam jako wizażystka. Istnieje również możliwość umówienia się po szkoleniu na wspólne zakupy kosmetyczne (usługa dodatkowo płatna).

MIEJSCE

Zapraszam do mojego studia makijażu: Kraków

CZAS TRWANIA

Ilość godzin i przebieg szkolenia są całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb. Jednak maksymalny czas trwania warsztatów to 4 godziny.

CENA

Makijaż dzienny: 599 zł
Makijaż wieczorowy: 599 zł
Pakiet: makijaż dzienny oraz makijaż wieczorowy w jednym dniu: 999 zł
(Podane ceny to stawki brutto)

MAKIJAŻ MINERALNY

Podążając za trendami oraz potrzebami rynku nie sposób pominąć tak ważnego zagadnienia jak makijaże mineralne. Mój kurs skierowany jest zarówno do osób pragnących poszerzyć swoje umiejętności, jak również do tych, którzy chcą nauczyć się jego aplikacji od podstaw, aby móc korzystać z niezwykłych właściwości minerałów na co dzień. Makijaż ten dedykowany jest nawet najbardziej wymagającym klientom, weganom, ale też po prostu miłośnikom eco. Wygląda on nie tylko bardzo naturalnie, ale również doskonale koryguje mankamenty skóry, a jednocześnie daje nieograniczone pole do eksperymentów w zakresie palety barw. Kosmetyki mineralne, które poznacie na kursie, są w pełni naturalne, nie zawierają konserwantów, ani parabenów, nie zatykają porów, a skóra może swobodnie oddychać. Dzięki temu nadają się również do skóry atopowej, czy trądzikowej, a co ważniejsze – przyspieszają również odbudowę naskórka.

MIEJSCE

Zapraszam do mojego studia makijażu: Kraków

CZAS TRWANIA

Ilość godzin i przebieg szkolenia są całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb. Jednak maksymalny czas trwania warsztatów to 4 godziny.

CENA

Kurs makijażu mineralnego: 599 zł
(Podane ceny to stawki brutto)