SZAFA


NIEZWYKŁYM KOMFORTEM JEST POSIADAĆ SZAFĘ, W KTÓREJ WSZYSTKIE UBRANIA IDEALNIE KOMPONUJĄ SIĘ Z NAMI ORAZ NAWZAJEM WSZYSTKIE ZE SOBĄ, TWORZĄC ZAWSZE IDEALNE ZESTAWY

przeglad-szafy-joanna-jawor

Twoja szafa z pewnością chowa wiele tajemnic, pięknych ubrań i dodatków, ale też wiele niepotrzebnych rzeczy. Zadbam o to, abyś dobrze poznała i zrozumiała swoją figurę i typ kolorystyczny, a później wspólnie wybierzemy te ubrania, które są dla Ciebie najlepsze, przerobimy te, z których można wydobyć drugą młodość i pozbędziemy się wszystkich rzeczy, które sprawiają, że po prostu wyglądasz źle. Nie można się litować nad ubraniami i dodatkami, których czas już przeminą i które nie zyskają więcej blasku.

Szkoda tracić pięknych dni, kiedy możesz błyszczeć i promiennym, pewnym siebie krokiem zdobywać każdy dzień. Dobrze dopasowane ubrania – fasonem, kolorem, stylem, dadzą Ci świetne samopoczucie i dobry wygląd każdego dnia.

MOŻESZ RÓWNIEŻ PÓJŚĆ TĄ DROGĄ:


 

szkolenie-z-makijazu-krakow
ANALIZA KOLORYSTYCZNA

W pierwszej kolejności dobrać idealnie dopasowane do Ciebie kolory.

warsztaty-stylu-dla-kobiet
ANALIZA SYLWETKI

Dowiedzieć się o swojej sylwetce wszystkiego, co sprawi, że będziesz zawsze wyglądała olśniewająco.

przeglad-szafy-krakow
PRZEGLĄD SZAFY

Przejść ze mną przez pełny przegląd szafy.

zakupy-ze-stylistka-krakow
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Uzupełnić swoją garderobę w niezbędne elementy uwzględniając przy tym wszystko, co zostało w niej najlepszego.

zestawy-ubran-osobistej-stylistki
GOTOWE ZESTAWY

Po wspólnych zakupach możesz zamówić książkę z dopasowanymi do Twojej szafy zdjęciami wszystkich ubrań zawierające zestawy na 60 dni.

metamorfoza-z-osobista-stylistka
PEŁNA METAMORFOZA

Lub skorzystaj z pełnej metamorfozy wizerunku – z fryzurą, makijażem, coachem.

kontakt-osobista-stylistka

14 DNI WSPARCIA

Każdy mój Klient otrzymuje ode mnie 14 dni bezpłatnego wsparcia. Jest to czas, który możesz wykorzystać dowolnie - na konsultacje telefoniczne, przesyłanie zapytań drogą e-mailową, kontakt na czacie. W tym czasie pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie wizerunku.

PRZEGLĄD SZAFY

299zł
  • 299 zł - pierwsza oraz każda kolejna godzina. Przegląd szafy powyżej 7 godzin 1999 zł.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

299zł
  • Analiza kolorystyczna z indywidualnym karnetem kolorystycznym – 399 zł.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

299zł
  • 299 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina. Jednorazowe zakupy powyżej 7 godzin - 1999 zł.

PEŁNA METAMORFOZA

1499zł
  • Ceny od 1499zł. Aby poznać ceny pełnych pakietów metamorfozy skontaktuj się z nami.

FAQ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Odbywa się najczęściej u Ciebie w domu i polega na przeglądnięciu całej Twojej garderoby – zarówno rzeczy nowych jak i bardzo starych. Ostatecznie jednak to Ty decydujesz co chcesz nam pokazać. Nigdy nie naruszamy Twojej prywatności i strefy Twojego komfortu. Zostawiamy Cię z gotowymi, kompletnymi zestawami ubrań oraz spisujemy listę Must Have z informacją, czego Twoja szafa na tym etapie potrzebuje najbardziej.

Tak, oczywiście. Z takich usług korzystają u nas często Klienci z zagranicy. Skontaktuj się z nami, mamy do wyboru aż 3 drogi, którymi możemy pójść – wspólnie wybierzemy tą, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Idealnie, jeśli przygotujesz w jednym miejscu wszystkie rzeczy do przeglądnięcia – szkoda, abyś zapomniała o schowanej na strychu kurtce. Nie zapomnij również o dodatkach, takich jak buty, biżuteria, czy szale. Jeśli nie masz dużego lustra, przed którym możemy się przeglądać, daj nam koniecznie wcześniej o tym znać.

Oczywiście przeglądane jest wszystko – od ubrań po biżuterię, buty, szale i paski. Przygotuj wszystko co masz, abyśmy nie zapomniały o niczym, a tym samym, aby stworzone zestawy były idealne i kompletne.

60 zestawów (opcja dodatkowo płatna): zaprezentuję jak z 20 Twoich rzeczy możesz zrobić 60 zestawów gotowych do ubrania. Wydrukuję je dla Ciebie w formacie, który będziesz mogła powiesić wewnątrz szafy lub w formie katalogu, a które też na przyszłość pomogą Ci kupować rzeczy najlepsze dla Ciebie. Masz gwarancję, że bez względu na to w jakim nastroju wstaniesz, wystarczy że spojrzysz do katalogu i już będziesz wiedziała co ze sobą zestawić i jak dziś ubrać się idealnie.