Szafa

Niezwykłym komfortem jest posiadać szafę, w której wszystkie ubranie idealnie komponują się z nami

oraz nawzajem wszystkie ze sobą, tworząc zawsze idealne zestawy

garderoba---szafa

 Twoja szafa z pewnością chowa wiele tajemnic, pięknych ubrań i dodatków, ale też wiele niepotrzebnych rzeczy. Zadbam o to, abyś dobrze poznała i zrozumiała swoją figurę i typ kolorystyczny, a później wspólnie wybierzemy te ubrania, które są dla Ciebie najlepsze, przerobimy te, z których można wydobyć drugą młodość i pozbędziemy się wszystkich rzeczy, które sprawiają, że po prostu wyglądasz źle. Nie można się litować nad ubraniami i dodatkami, których czas już przeminą i które nie zyskają więcej blasku.

 

Szkoda tracić pięknych dni, kiedy możesz błyszczeć i promiennym, pewnym siebie krokiem zdobywać każdy dzień. Dobrze dopasowane ubrania – fasonem, kolorem, stylem, dadzą Ci świetne samopoczucie i dobry wygląd każdego dnia.

Możesz również pójść tą drogą:

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

W pierwszej kolejności dobrać idealnie dopasowane do Ciebie kolory

ANALIZY SYLWETKI

Dowiedzieć się o swojej sylwetce wszystkiego, co sprawi, że będziesz zawsze wyglądała olśniewająco

PRZEGLĄD SZAFY

Przejść ze mną przez pełny przegląd szafy

Zakupy ze stylistką

Uzupełnimy Twoją garderobę w niezbędne elementy uwzględniając przy tym wszystko, co zostało w niej najlepszego

Gotowe zestawy

Po wspólnych zakupach otrzymasz dopasowane do Twojej szafy zdjęcia wszystkich ubrań zawierające zestawy na 60 dni.

Pełna metamorfoza

Lub skorzystaj z pełnej metamorfozy wizerunku - z fryzurą, makijażem, coachem

wsparcie

14 dni wsparcia

 

 

 

 

 

Każdy mój Klient otrzymuje ode mnie 14 dni bezpłatnego wsparcia. Jest to czas, który możesz wykorzystać dowolnie – na konsultacje telefoniczne, przesyłanie zapytań drogą e—mailową, kontakt na czacie. W tym czasie pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie wizerunku.

 • Przegląd szafy

 • 249
 • za godzinę.


  249 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina.

  Przegląd szafy bez limitu czasowego – 999 zł. 

 • Analiza kolorystyczna

 • 299

 • Analiza kolorystyczna z indywidualnym karnetem kolorystycznym –

  399 zł.

 • Zakupy ze stylistką

 • 249
 • za godzinę.


  249 zł – pierwsza oraz każda kolejna godzina.

  Zakupy bez limitu czasowego – 999 zł. 

 • Zestawy ubrań

 • 499
 • przedrukowane zdjęcia.


   

  Prezentacja 60 zestawów z Twoich 20 ubrań w idealnych dla Ciebie połączeniach.

Bon podarunkowy – idealny i piękny pomysł na prezent!

F.A.Q – często zadawane pytania

Na czym polega przegląd szafy?

Odbywa się najczęściej u Ciebie w domu i polega na przeglądnięciu całej Twojej garderoby – zarówno rzeczy nowych jak i bardzo starych. Ostatecznie jednak to Ty decydujesz co chcesz nam pokazać. Nigdy nie naruszamy Twojej prywatności i strefy Twojego komfortu. Zostawiamy Cię z gotowymi, kompletnymi zestawami ubrań oraz spisujemy listę Must Have z informacją, czego Twoja szafa na tym etapie potrzebuje najbardziej.

Czy przegląd szafy może się dobyć poza moim domem lub on-line?

Tak, oczywiście. Z takich usług korzystają u nas często Klienci z zagranicy. Skontaktuj się z nami, mamy do wyboru aż 3 drogi, którymi możemy pójść – wspólnie wybierzemy tą, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa..

W jaki sposób powinnam się przygotować do przeglądu szafy?

Idealnie, jeśli przygotujesz w jednym miejscu wszystkie rzeczy do przeglądnięcia – szkoda, abyś zapomniała o schowanej na strychu kurtce. Nie zapomnij również o dodatkach, takich jak buty, biżuteria, czy szale. Jeśli nie masz dużego lustra, przed którym możemy się przeglądać, daj nam koniecznie wcześniej o tym znać.

Czy przeglądane są również dodatki?

Oczywiście przeglądane jest wszystko – od ubrań po biżuterię, buty, szale i paski. Przygotuj wszystko co masz, abyśmy nie zapomniały o niczym, a tym samym, aby stworzone zestawy były idealne i kompletne.

Co to są gotowe zestawy ubrań?

60 zestawów (opcja dodatkowo płatna, 499 zł): zaprezentuję jak z 20 Twoich rzeczy możesz zrobić 60 zestawów gotowych do ubrania. Wydrukuję je dla Ciebie w formacie, który będziesz mogła powiesić wewnątrz szafy lub w formie katalogu, a które też na przyszłość pomogą Ci kupować rzeczy najlepsze dla Ciebie. Masz gwarancję, że bez względu na to w jakim nastroju wstaniesz, wystarczy że spojrzysz do katalogu i już będziesz wiedziała co ze sobą zestawić i jak dziś ubrać się idealnie.

SZYBKI KONTAKT