Scroll Top
szafa

NIEZWYKŁYM KOMFORTEM JEST POSIADAĆ SZAFĘ, W KTÓREJ WSZYSTKIE UBRANIA IDEALNIE KOMPONUJĄ SIĘ Z NAMI ORAZ NAWZAJEM WSZYSTKIE ZE SOBĄ, TWORZĄC ZAWSZE IDEALNE ZESTAWY

szafa_joanna_jawor

Twoja szafa z pewnością chowa wiele tajemnic, pięknych ubrań i dodatków, ale też wiele niepotrzebnych rzeczy. Zadbam o to, abyś dobrze poznała i zrozumiała swoją figurę i typ kolorystyczny, a później wspólnie wybierzemy te ubrania, które są dla Ciebie najlepsze, przerobimy te, z których można wydobyć drugą młodość i pozbędziemy się wszystkich rzeczy, które sprawiają, że po prostu wyglądasz źle. Nie można się litować nad ubraniami i dodatkami, których czas już przeminął i które nie zyskają więcej blasku.

Szkoda tracić pięknych dni, kiedy możesz błyszczeć i promiennym, pewnym siebie krokiem zdobywać każdy dzień. Dobrze dopasowane ubrania – fasonem, kolorem, stylem, dadzą Ci świetne samopoczucie i dobry wygląd każdego dnia.

KOSZT USŁUGI
PRZEGLĄD SZAFY ZE STYLISTKĄ
399zł
/za godzinę
Przegląd szafy
399zł pierwsza oraz każda kolejna godzina. Przegląd szafy powyżej 7 godzin to 2599zł
PROFESJONALNA ANALIZA KOLORYSTYCZNA
399zł
/całkowity koszt usługi
Analiza kolorystyczna
Analiza kolorystyczna z indywidualnym karnetem kolorystycznym – 499zł
TOP
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ JOANNĄ JAWOR
399zł
/za godzinę
Zakupy ze stylistką Joanną Jawor
399zł pierwsza oraz każda kolejna godzina. Jednorazowe zakupy powyżej 7 godzin to 2599zł
TWOJA PEŁNA METAMORFOZA
Zawiera to co najlepsze
2999zł
/skontaktuj się z nami
Pełna metamorfoza
Ceny już od 1999zł. Skontaktuj się z nami, aby poznać ceny pełnych pakietów.
14-DNI WSPARCIA
Każdy mój Klient otrzymuje ode mnie 14 dni bezpłatnego wsparcia. Jest to czas, który możesz wykorzystać dowolnie – na konsultacje telefoniczne, przesyłanie zapytań drogą e-mailową, kontakt na czacie. W tym czasie pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie wizerunku.
przeglad_szafy
przeglad_szafy_stylizacje
MOŻESZ RÓWNIEŻ PÓJŚĆ TĄ DROGĄ:
ANALIZA KOLORYSTYCZNA
W pierwszej kolejności dobierz idealnie dopasowane do Ciebie kolory.
ANALIZA SYLWETKI
Dowiedzieć się o swojej sylwetce wszystkiego, co sprawi, że będziesz zawsze wyglądać olśniewająco.
PRZEGLĄD SZAFY
Przejść ze mną przez pełny przegląd szafy i zostawić tylko te ubrania, które do Ciebie idealnie pasują.
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ
Uzupełnić swoją garderobę w niezbędne elementy uwzględniając przy tym wszystko, co zostało w niej najlepszego.
PEŁNA METAMORFOZA
Skorzystaj z pełnej metamorfozy wizerunku – z fryzurą, makijażem, trenerem osobistym, zakończonej piękną sesją zdjęciową.
FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Odbywa się najczęściej u Ciebie w domu i polega na przeglądnięciu całej Twojej garderoby – zarówno rzeczy nowych jak i bardzo starych. Ostatecznie jednak to Ty decydujesz co chcesz nam pokazać. Nigdy nie naruszamy Twojej prywatności i strefy Twojego komfortu. Zostawiamy Cię z gotowymi, kompletnymi zestawami ubrań oraz spisujemy listę Must Have z informacją, czego Twoja szafa na tym etapie potrzebuje najbardziej.

Tak, oczywiście. Z takich usług korzystają u nas często Klienci z zagranicy. Skontaktuj się z nami, mamy do wyboru aż trzy drogi, którymi możemy pójść – wspólnie wybierzemy tą, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Idealnie, jeśli przygotujesz w jednym miejscu wszystkie rzeczy do przeglądnięcia – szkoda, abyś zapomniała o schowanej na strychu kurtce. Nie zapomnij również o dodatkach, takich jak buty, biżuteria, czy szale. Jeśli nie masz dużego lustra, przed którym możemy się przeglądać, daj nam koniecznie wcześniej o tym znać.

Oczywiście przeglądane jest wszystko – od ubrań po biżuterię, buty, szale i paski. Przygotuj wszystko co masz, abyśmy nie zapomniały o niczym, a tym samym, aby stworzone zestawy były idealne i kompletne.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.