Voucher

Niezwykłym komfortem jest posiadać szafę, w której wszystkie ubrania idealnie komponują się z nami oraz nawzajem wszystkie ze sobą, tworząc zawsze wspaniałe zestawy.

Bon podarunkowy

Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, to jesteś w najlepszym miejscu. Wśród moich usług możesz znaleźć szeroką ofertę atrakcyjnych prezentów.

 

Podaruj najbliższym bon na wymarzoną usługę: zakupy ze stylistką, przegląd szafy, analizę kolorystyczną lub pełną metamorfozę. Może chcesz zaskoczyć przyjaciółkę voucherem na makijaż lub na wspólne warsztaty z makijażu z okazji jej urodzin lub świąt? A może szukasz czegoś wyjątkowego dla żony, męża, brata, mamy lub osoby, której chcesz podarować prezent niebanalny i szczególny.

 

Posiadam w swojej ofercie wiele możliwości współpracy, ale to co mnie wyróżnia na rynku to najwyższa jakość wykonywanych usług i ogromna wiedza wsparta dziesięcioletnim doświadczeniem. Kupując voucher otrzymujesz przepięknie opakowany i już gotowy prezent, który zachwyci każdego. Ponadto masz pewność, że każda z usług zostanie wykonana na najwyższym poziomie, a osoba obdarowana zapamięta ją na bardzo długo. Jest to taki prezent, który wprowadza w życiu bliskich niezwykle dużo pozytywnych zmian oddziałujących każdego dnia na długo po otrzymaniu prezentu.

F.A.Q – często zadawane pytania

Na czym polega przegląd szafy?

Odbywa się najczęściej u Ciebie w domu i polega na przeglądnięciu całej Twojej garderoby – zarówno rzeczy nowych jak i bardzo starych. Ostatecznie jednak to Ty decydujesz co chcesz nam pokazać. Nigdy nie naruszamy Twojej prywatności i strefy Twojego komfortu. Zostawiamy Cię z gotowymi, kompletnymi zestawami ubrań oraz spisujemy listę Must Have z informacją, czego Twoja szafa na tym etapie potrzebuje najbardziej.

Czy przegląd szafy może się dobyć poza moim domem lub on-line?

Tak, oczywiście. Z takich usług korzystają u nas często Klienci z zagranicy. Skontaktuj się z nami, mamy do wyboru aż 3 drogi, którymi możemy pójść – wspólnie wybierzemy tą, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa..

W jaki sposób powinnam się przygotować do przeglądu szafy?

Idealnie, jeśli przygotujesz w jednym miejscu wszystkie rzeczy do przeglądnięcia – szkoda, abyś zapomniała o schowanej na strychu kurtce. Nie zapomnij również o dodatkach, takich jak buty, biżuteria, czy szale. Jeśli nie masz dużego lustra, przed którym możemy się przeglądać, daj nam koniecznie wcześniej o tym znać.

Czy przeglądane są również dodatki?

Oczywiście przeglądane jest wszystko – od ubrań po biżuterię, buty, szale i paski. Przygotuj wszystko co masz, abyśmy nie zapomniały o niczym, a tym samym, aby stworzone zestawy były idealne i kompletne.

Co to są gotowe zestawy ubrań?

60 zestawów: zaprezentuję jak z 20 Twoich rzeczy możesz zrobić 60 zestawów gotowych do ubrania. Wydrukuję je dla Ciebie w formacie, który będziesz mogła powiesić wewnątrz szafy lub w formie katalogu, a które też na przyszłość pomogą Ci kupować rzeczy najlepsze dla Ciebie. Masz gwarancję, że bez względu na to w jakim nastroju wstaniesz, wystarczy że spojrzysz do katalogu i już będziesz wiedziała co ze sobą zestawić i jak dziś ubrać się idealnie.

SZYBKI KONTAKT