VOUCHER


NIEZWYKŁYM KOMFORTEM JEST POSIADAĆ SZAFĘ, W KTÓREJ WSZYSTKIE UBRANIA IDEALNIE KOMPONUJĄ SIĘ Z NAMI ORAZ NAWZAJEM WSZYSTKIE ZE SOBĄ, TWORZĄC ZAWSZE WSPANIAŁE ZESTAWY.

voucher-osobista-stylistka

Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, to jesteś w najlepszym miejscu. Wśród moich usług możesz znaleźć szeroką ofertę atrakcyjnych prezentów.

Podaruj najbliższym bon na wymarzoną usługę: zakupy ze stylistką, przegląd szafy, analizę kolorystyczną lub pełną metamorfozę. Może chcesz zaskoczyć przyjaciółkę voucherem na makijaż lub na wspólne warsztaty z makijażu z okazji jej urodzin lub świąt? A może szukasz czegoś wyjątkowego dla żony, męża, brata, mamy lub osoby, której chcesz podarować prezent niebanalny i szczególny.

Posiadam w swojej ofercie wiele możliwości współpracy, ale to co mnie wyróżnia na rynku to najwyższa jakość wykonywanych usług i ogromna wiedza wsparta dziesięcioletnim doświadczeniem. Kupując voucher otrzymujesz przepięknie opakowany i już gotowy prezent, który zachwyci każdego. Ponadto masz pewność, że każda z usług zostanie wykonana na najwyższym poziomie, a osoba obdarowana zapamięta ją na bardzo długo. Jest to taki prezent, który wprowadza w życiu bliskich niezwykle dużo pozytywnych zmian oddziałujących każdego dnia na długo po otrzymaniu prezentu.

CIESZ SIĘ MODĄ – WARSZTATY DLA KOBIET Z OSOBISTĄ STYLISTKĄ

25.01.2020 KRAKÓW

warsztaty-stylu-dla-kobiet

490 zł (10.00-16.00)

Program szkolenia z osobista stylistką:

Analiza kobiecych sylwetek (czyli typy figury i proporcje)

Jak zatuszować mankamenty i odkryć zalety figury

Analiza fasonów ubrań. Fason, a sylwetka w praktyce

Podstawy analizy kolorystycznej oraz psychologii barw

Jak zrobić perfekcyjny przegląd szafy – wszystkie zasady w pigułce

Planowanie garderoby


INDYWIDUALNE WARSZTATY Z MAKIJAŻU

szkolenie-z-makijazu-krakow

499 zł ( 4 godziny)

Kurs makijażu indywidualnego przeznaczony jest dla każdej z kobiet. Zarówno dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem jak i tych, które chciałyby zmienić dotychczasowy sposób malowania. W czasie kursu dokonuję przeglądu kosmetyczki, analizuję kształt twarzy i dobieram kolorystykę.

Lekcje makijażu przeznaczone są dla osób, które chciałyby nauczyć się malować siebie na co dzień, do pracy lub na wielkie wyjścia.


W TWOIM STYLU – WARSZTATY PREMIUM Z KREOWANIA WŁASNEGO WIZERUNKU

15.02.2020 KRAKÓW

metamorfoza-z-osobista-stylistka

850 zł (10.00-18.00)

Program szkolenia:

Analiza kobiecych sylwetek (czyli typy figury i proporcje)

Jak zatuszować mankamenty i odkryć zalety figury

Analiza fasonów ubrań. Fason, a sylwetka w praktyce

Zasady doboru dodatków i akcesoriów

Podstawy budowania i komponowania zestawów ubrań

Podstawy analizy kolorystycznej oraz psychologii barw

Jak zrobić perfekcyjny przegląd szafy – wszystkie zasady w pigułce

Planowanie garderoby

Wybór odpowiednich sklepów – stacjonarnie i online (w tym akcje promocyjne, rabaty i inne informacje kiedy i gdzie najlepiej kupować)

Extra bonus:

Spotkanie z ekspertem brafittingu, profesjonalna pigułka wiedzy o bieliźnie, dzięki której zobaczysz jak odpowiednio dobrane produkty potrafią zmienić figurę i odjąć rozmiar lub dwa.


ZAKUPY ZE STYLISTKĄ 

zakupy-ze-stylistka-krakow

747 zł / 3 godziny

Spotkamy się na wspólnych zakupach, wybiorę odpowiednie fasony oraz kolory ubrań do sylwetki, typu urody oraz stylu.  Dobiorę również akcesoria oraz niezbędne dodatki do stylizacji.
Osoba obdarowana voucherem od Ciebie dowie się gdzie i jak kupować ubrania, w których będzie wyglądać zjawiskowo, ale również zaoszczędzi swój czas i pieniądze.


PRZEGLĄD SZAFY Z OSOBISTĄ STYLISTKĄ

przeglad-szafy-krakow

996 zł / 4 godziny

Dokonam analizy garderoby eliminując nieodpowiednie dla  sylwetki fasony oraz kolory. Z pozostałej wyselekcjonowanej odzieży stworzę zestawy ubrań na każdy dzień tygodnia, czy specjalną okazję. Stworzymy wspólnie listę brakującej odzieży, która doskonale uzupełni oraz odświeży szafę obdarowanej przez Ciebie osoby.

Zadbam, aby w szafie były tylko i wyłącznie ubrania które uwielbiamy, w których czujemy się wyjątkowo i pięknie.


Jak zamówić bon podarunkowy?

Napisz do mnie lub wypełnij poniższy formularz. Możemy porozmawiać też telefonicznie co najbardziej odpowiadałoby bliskiej Ci osobie.

Joanna Jawor

osobista-stylistka-krakow-2

Telefon: +48 607 60 60 70

kontakt@joannajawor.com