Scroll Top
voucher
bon_podarunkowy_joanna_jawor
Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, to jesteś w najlepszym miejscu. Wśród moich usług możesz znaleźć szeroką ofertę atrakcyjnych prezentów.
Podaruj najbliższym bon na wymarzoną usługę:
zakupy_ze_stylistka
przeglad_szafy
analiza_kolorystyczna
metamorfoza_ze_stylistka
Może chcesz zaskoczyć przyjaciółkę voucherem na makijaż lub na wspólne warsztaty z makijażu z okazji jej urodzin lub świąt? A może szukasz czegoś wyjątkowego dla żony, męża, brata, mamy lub osoby, której chcesz podarować prezent niebanalny i szczególny.
Posiadam w swojej ofercie wiele możliwości współpracy, ale to co mnie wyróżnia na rynku to najwyższa jakość wykonywanych usług i ogromna wiedza wsparta dziesięcioletnim doświadczeniem. Kupując voucher otrzymujesz przepięknie opakowany i już gotowy prezent, który zachwyci każdego. Ponadto masz pewność, że każda z usług zostanie wykonana na najwyższym poziomie, a osoba obdarowana zapamięta ją na bardzo długo. Jest to taki prezent, który wprowadza w życiu bliskich niezwykle dużo pozytywnych zmian oddziałujących każdego dnia na długo po otrzymaniu prezentu.
PRZYKŁADOWE PROPOZYCJE BONU PREZENTOWEGO:
ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

799 zł / 2 godziny

Spotkamy się na wspólnych zakupach, wybiorę odpowiednie fasony oraz kolory ubrań do sylwetki, typu urody oraz stylu.  Dobiorę również akcesoria oraz niezbędne dodatki do stylizacji. Osoba obdarowana voucherem od Ciebie dowie się gdzie i jak kupować ubrania, w których będzie wyglądać zjawiskowo, ale również zaoszczędzi swój czas i pieniądze.

PRZEGLĄD SZAFY Z OSOBISTĄ STYLISTKĄ

1599 zł / 4 godziny

Dokonam analizy garderoby eliminując nieodpowiednie dla  sylwetki fasony oraz kolory. Z pozostałej wyselekcjonowanej odzieży stworzę zestawy ubrań na każdy dzień tygodnia, czy specjalną okazję. Stworzymy wspólnie listę brakującej odzieży, która doskonale uzupełni oraz odświeży szafę obdarowanej przez Ciebie osoby. Zadbam, aby w szafie były tylko i wyłącznie ubrania które uwielbiamy, w których czujemy się wyjątkowo i pięknie.

INDYWIDUALNE WARSZTATY Z MAKIJAŻU

799 zł / 3 godziny

Kurs makijażu indywidualnego przeznaczony jest dla każdej z kobiet. Zarówno dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem jak i tych, które chciałyby zmienić dotychczasowy sposób malowania. W czasie kursu dokonuję przeglądu kosmetyczki, analizuję kształt twarzy i dobieram kolorystykę.

Lekcje makijażu przeznaczone są dla osób, które chciałyby nauczyć się malować siebie na co dzień, do pracy lub na wielkie wyjścia.

14-DNI WSPARCIA
Każdy mój Klient otrzymuje ode mnie 14 dni bezpłatnego wsparcia. Jest to czas, który możesz wykorzystać dowolnie – na konsultacje telefoniczne, przesyłanie zapytań drogą e-mailową, kontakt na czacie. W tym czasie pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie wizerunku.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
telefonicznie lub wysyłając zapytanie
+48 607606070
JOANNA JAWOR TEAM
FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Bon podarunkowy ważny jest przez rok czasu od daty zakupu.

Dogodny termin realizacji usługi można umówić telefonicznie 607 606 070 lub mailowo kontakt@joannajawor.com

W zależności od rodzaju wykupionej usługi. Przegląd szafy, analiza kolorystyczna lub kurs makijażu odbywa się w domu klienta, natomiast zakupy z osobistą stylistką odbywają się w umówionej wcześniej galerii handlowej.

Karty podarunkowe dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatu InPost, pod wskazany adres. Istnieje również możliwość wysłania elektronicznej wersji bonu podarunkowego na wybrany adres mailowy.

Tak, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo by omówić szczegóły zmiany.

Nasze bony podarunkowe to gotowe do wręczenia prezenty. Wykonane są z wysokiej jakości metalizowanego, grubego papieru. Całość przyozdobiona jest kokardą

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.