Profesjonalny makijaż ślubny, makijaż okolicznościowy i kosmetyki używane do makijażu.

10968852_789320437784144_1638916997_o

26 lip Profesjonalny makijaż ślubny, makijaż okolicznościowy i kosmetyki używane do makijażu.

Moje drogie Klientki,

ponieważ na dobre wystartowały zapisy na makijaże ślubne oraz okazjonalne na najbliższy sezon, a temat co roku powraca, postanowiłam w pigułce odpowiedzieć na niezwykle często zadawane przez Was pytanie: na jakich kosmetykach pracuję wykonując makijaże.

Temat jest dość szeroki i oczywiście głęboki jak rzeka, bo taki też jest mój kufer makijażystki. Mieszczą się w nim różne marki – które są ze mną od wielu lat i takie, które dopiero mnie w sobie rozkochują, natomiast same kosmetyki przede wszystkim dobieram do typu skóry Klientki: jej potrzeb, stopnia nawilżenia, tendencji do przetłuszczania itd. Tyczy się to każdego jednego produktu, i tak na przykład pewne szminki lepiej sprawdzą się przy bardzo mocno wysuszonych ustach, inne przy skórze nawilżonej. Każdy kosmetyk ma swoje przeznaczenie dla konkretnej skóry i kształtu twarzy, nawet tusz do rzęs, który dobierany jest w zależności od długości i gęstości rzęs oraz samego osadzenia oka i jego kształtu. Trudno więc jednoznacznie określić jakiego dokładnie kosmetyku użyję podczas Waszego makijażu. Są jednak marki, na których pracuję i kosmetyki z mojej Top Listy, które zawsze mam przy sobie. Jestem przede wszystkim ogromną fanką poniższych marek i zajmują one 80% mojego kuferka.

Podkłady, korektory, pudry i bazy:

MAC Cosmetics, Estēe Lauder, Bobbi Brown, Lancôme, Clinique, Make Up For Ever, Clarins, Yves Saint Laurent, the Balm, Clare Blanc.

Róże i Bronzery:

MAC Cosmetics, Estēe Lauder, Bobbi Brown, Chanel, Givenchy, Dior.

Makijaż oka:
MAC Cosmetics, Estēe Lauder, Dior, Bobbi Brown, Guerlain.

Makijaż ust:

MAC Cosmetics, Bobbi Brown, Estee Lauder, Make Up For Ever, Clinique, L’Oréal, Rouge Bonny Rouge.

Na rynku dostępnych jest wiele nowych marek, nie zawsze za ceną idzie jakość, a czasami wśród tanich marek można znaleźć niezwykłą perełkę. Kufer wizażysty jest więc bardzo zróżnicowany. Moim celem jest wykonać makijaż idealnie dopasowany do potrzeb Waszej skóry, Waszego typu urody, typu kolorystycznego, całej stylizacji (sukni, fryzury i kwiatów). Istotne jest również oświetlenie jakie będzie towarzyszyło uroczystości i przyjęciu oraz przede wszystkim… stan Waszej skóry – ale o tym szerzej kolejnym razem.

 

Dziewczyny, które dla mnie pracują, cudowne wizażystki z mojego teamu, pracuje również na podobnych markach. Dodatkowo możecie u niej spotkać produkty takich producentów jak: Sugarpills Cosmetics, Glazel Kryolan oraz pomadek do ust Obsessive Compulsive Cosmetics. Same cudeńka!

Pamiętajcie również, że kosmetyk to jedna połowa sukcesu, druga to jego umiejętne wykonanie i doświadczenie oraz wiedza makijażystki.

 

Pozdrawiam ciepło!
Asia

3 Comments
 • popatrz tutaj
  Posted at 08:25h, 25 listopada Odpowiedz

  Cudowny wpis. Chciałbym mieć pewność, że na nim nie przestaniesz :)

 • sikis izle
  Posted at 22:26h, 01 maja Odpowiedz

  Nice article ! Thank you..

 • sikis izle
  Posted at 17:40h, 07 maja Odpowiedz

  Good luck to your blog as I continue to follow regularly.

Post A Comment