Sale! Wyprzedaże – lato 2016, akcesoria i zakupy online

Wyprzedaże

24 cze Sale! Wyprzedaże – lato 2016, akcesoria i zakupy online

Czasami nie sposób przejść obojętnie obok wyprzedaży. W sklepach rozsprzedaje się wiele ciekawych produktów w naprawdę korzystnych cenach. Z perspektywy mojej pracy, staram się jak najbardziej unikać w tym czasie wizyt w galerii – na ile moim Klientom jest to po drodze. Najchętniej bukuję sobie w tym czasie inną pracę. To jednocześnie moment, kiedy w sklepach pojawia się też niestety wiele przypadkowych ubrań – po prostu „byle czego”. Ponieważ jesteśmy jednak na starcie wyprzedaży, wciąż można znaleźć jeszcze perełki, a w ubraniach przede wszystkim upolować swój rozmiar.

Osobiście preferuję w tym szalonym okresie zakupy online. Produkty są dostępne i oczywiście możecie je nabyć siedząc w przepięknym słońcu, z kubkiem kawy lub kieliszkiem wina, na cieplutkiej trawie lub piasku. Myślę, że ta droga powinna się Wam znacznie bardziej spodobać, zwłaszcza że – przede wszystkim w weekend – galerie będą wypełnione po brzegi, a kolejki do kas skandalicznie długie.

***
Dziś coś dla Pań

znając Wasze upodobania, potrzeby, a przede wszystkim będąc świadoma bardzo małej liczby dodatków w Waszych garderobach – w stosunku do tego ile powinno ich tam być, wybrałam dla Was kilka charakternych, niezwykle tanich i pięknych produktów. Takich, które ozdobią i dopracują każdą stylizację.

Zara – ceny od 19.90 zł do – najdroższe buty – 79.90 zł.

Bez tytułu

H&M – produkty poniżej 50 zł – od 7.90 zł do 49.90 zł.

 

HM

Inne propozycje poniżej 40 zł

 

inne

A Wy jak wolicie kupować w trakcie wyprzedaży – online, czy może stacjonarnie :)

Miłego pierwszego wieczoru lata!

Asia

No Comments

Post A Comment