Makijaż

412

klientów zaufało nam w 2015 roku

1 960

łącznie wykonanych makijaży

98

ekskluzywnych kosmetyków w kufrze

8

lat pracy

Jestem makijażystką z ogromnym doświadczeniem. Od początku działalności stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Specjalizuję się w zakresie makijaży: ślubnych, okazjonalnych, fotograficznych, reklamowych oraz mineralnych. Jestem również szkoleniowcem oraz wykładowcą na kierunkach związanych z makijażem. Przez wiele lat pracowałam jako redaktor działu Zdrowie i Uroda, zdobywając tym samym ogromną wiedzę w każdej bliskiej makijażowi dziedzinie i poznając ekspertów z całego świata.

Pracuję wyłącznie na ekskluzywnych kosmetykach najwyższej jakości , takich marek jak: Estee Lauder, MAC, Bobbi Brown, Dior, Chanel, Clinique, Urban Deacy, Make Up For Ever i innych. Stawiam też ogromny nacisk na higienę pracy – na sterylnie wymyte pędzle i zdezynfekowane kosmetyki. Resztę mówią o mnie moje prace – zapraszam do galerii oraz do kontaktu ze mną, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

b

EKO MAKIJAŻ

c

Słuchając potrzeb moich klientów oraz szybko zmieniającego się rynku i trendów, wyspecjalizowałam się również w makijażu ekologicznym.

 

Taki rodzaj usługi, to mój ogromny ukłon w stronę fanów ekologii i vegan. Jako pierwsza w Polsce poza makijażami klasycznymi wykonuję również w pełni ekologiczne makijaże na czystych kosmetykach mineralnych przy użyciu wyłącznie ekologicznych pędzli wykonanych z bambusa i syntetycznych włókien. Makijaż ekologiczny nie znaczy ‘No MakeUp’! Kosmetyki mineralne dają takie same możliwości malowania i krycia oraz posiadają pełną, piękną paletę barw. Jednocześnie nie zawierają parabenów i konserwantów stając się tym samym przyjazne dla skóry.

 

W tej dziedzinie prowadzę również szkolenia z zakresu makijaży mineralnych.

ZAKUPY Z MAKIJAŻYSTKĄ

Jeśli często poszukujesz kosmetyków, które spełnią Twoje oczekiwania, takich, które sprawdzą się idealnie na Twojej twarzy, zapraszam do skorzystania z tej usługi.

Znam wszystkie marki kosmetyków kolorowych dostępne nie tylko na polskim rynku, ale i zagranicznym. Wiem również gdzie najlepiej kupować – co dostępne jest stacjonarnie, a co przez Internet – i gdzie. Podczas wspólnych zakupów nauczę Cię czego powinnaś szukać, jak szukać i gdzie. Wreszcie kupisz kosmetyki, które będą wyglądały idealnie na Twojej twarzy, dowiesz się po które marki i produkty sięgać, a które nie są najlepszym sprzymierzeńcem Twojej twarzy. I nigdy więcej nie dasz się na nic naciągnąć w drogerii świadomie decydując na co warto wydać pieniądze.

Posiadam również szereg kodów rabatowych, którymi chętnie się z Tobą podzielę podczas wspólnych zakupów.

z

CENNIK

MAKIJAŻ ŚLUBNY

CENA ZA MAKIJAŻ WYKONANY PRZEZ JOANNĘ JAWOR:

MAKIJAŻ ŚLUBNY: 190 ZŁ

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY: 150 ZŁ

MAKIJAŻ ŚLUBNY DO SESJI ZDJĘCIOWEJ: 150 ZŁ

CENA MAKIJAŻYSTEK Z TEAMU JOANNY:

MAKIJAŻ ŚLUBNY: 160 ZŁ

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY: 140 ZŁ

MAKIJAŻ ŚLUBNY DO SESJI ZDJĘCIOWEJ: 140 ZŁ

PAKIET ŚLUBNY: 400 ZŁ

MAKIJAŻE OKAZJONALNE I INNE

CENA ZA MAKIJAŻ WYKONANY PRZEZ JOANNĘ JAWOR:

MAKIJAŻ OKAZJONALNY: 150 ZŁ

CENA MAKIJAŻYSTKEK Z TEAMU JOANNY:

MAKIJAŻ OKAZJONALNY: 140 ZŁ

INNE

MAKIJAŻE DO SESJI ZDJĘCIOWEJ: CENA USTALANA INDYWIDUALNIE.

ZAKUPY Z WIZAŻYSTKĄ: 180 ZŁ ZA CAŁE SPOTKANIE.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ SZKOLEŃ.

W cenę wliczony jest dojazd na terenie Krakowa.
Ważne: jedyną gwarancją zabukowania terminów jest wpłata zadatku w wysokości 40%.
To obopólna gwarancja o zachowaniu terminu. Bez tego ustalenia daty i godziny nie są w żadnym stopniu wiążące.

Wszystkie podane na stronie ceny, to stawki brutto.

Bon podarunkowy – idealny i piękny pomysł na prezent!

F.A.Q – często zadawane pytania

Ile wcześniej należny zabukować termin na makijaż ślubny?

Zapisy na makijaże na konkretny rok przyjmujemy zawsze od 1 stycznia danego roku. Ponieważ wiele podróżujemy, dokształcamy się i działamy w różnych miastach, nie planujemy naszego terminarza z większym wyprzedzeniem niż pół roku. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z Was chcą mieć zabukowany termin już na rok do przodu. Niestety jednak, nie przyjmujemy zapisów przed początkiem roku. Makijaże ślubne bukowane są z reguły około pół roku wcześniej. Makijaże okazjonalne – w każdej chwili. Każdy makijaż wymaga wpłaty 40% zadatku.

W jaki sposób powinnam się przygotować do makijażu próbnego?

Najlepiej, jeśli będziesz już bez makijażu, ale jednocześnie bardzo ważnym jest dla nas, abyśmy zobaczyły jak malujesz się na co dzień. Zrób więc przed zmyciem makijażu zdjęcie, które nam pokażesz podczas spotkania. Pamiętaj również, że makijaż powinien odbyć się przy świetle dziennym.

Na jakich kosmetykach pracujemy?

Stale poszerzamy swój kufer, ale sięgamy wyłącznie po marki ekskluzywne z najwyższej pułki, to jeden z priorytetów naszej marki. Więcej na ten temat znajdziesz w poście na naszym blogu – TUTAJ.

Mam duże alergie na kosmetyki - czy mogę liczyć na makijaż, który mnie nie uczuli?

Jako jedyne w Polsce jesteśmy tak bardzo wyspecjalizowane również w makijażach skierowanych do osób uczulonych na różne kosmetyki kolorowe oraz alergików. Pracujemy wtedy na najwyższej jakości kosmetykach mineralnych oraz innych, hipoalergicznych. Możesz mieć pewność, że Twoja bardzo wrażliwa skóra będzie w najlepszych rękach.

Co jeśli będę niezadowolona z makijażu próbnego?

Jest takie powiedzenie, że każdy ma swój gust. Za pośrednictwem tej strony oraz naszej obecności na różnych portalach społecznościowych staramy się jak najdokładniej pokazać Wam jaki jest nasz styl pracy, jakość usług i poczucie piękna oraz estetyki. Niezmiennie jednak każdy z nas ma inny gust i może się zdarzyć, że mijamy się we wspólnej wizji makijażu. Przed przystąpieniem do niego staramy się poznać Was jak najlepiej i stworzyć dla Was to, co Was zachwyci. Jednocześnie, jeśli chcecie abyśmy doszły jak najbliżej do Waszych oczekiwań przygotujcie się wcześniej na pytanie jak chciałybyście, aby wyglądał makijaż.

SZYBKI KONTAKT